Виконавчий комітет

 • Facebook Социальной Иконка

Вiце президент

Марія Третьякова (Дубинська) тренується і викладає у сфері спорту на пілоні з 2011 року. Марія має спортивний розряд КМС з художньої гімнастики, вона почала займатися в 3 роки. В 2015 отримала спеціальність за напрямом "фізична культура і спорт" в ХНПУ ім Г.С. Сковороди. Протягом цих років Марія здобула чимало винагород в національних та міжнародних змаганнях на пілоні. Вона була переможцем національного чемпіонату в 2013,2014 та 2016 роках. У 2014 році перемогла в чемпіонаті Європи. Останні роки Марія надає перевагу змаганням за напрямом "арт", бере участь в міжнародних заходах.

В Україні та рідному місті Харкові Марія відома як викладач, презентер майстер-классів та суддя. Насамперед, її цікавить розвиток спорту на пілоні серед дітей та молоді, вона тренує дітей від 6 років. 

 • Facebook Социальной Иконка

Президент федерации

Керівник збірних України по спорту на пілоні 2013 - 2017 рр. Засновник чемпіонату України з Поул спорту в м.Харкiв "ВЕСНА" з 2012р. Керівник першої в Харкові студії спортивної акробатики на пілоні "Мастерденс" з 2007р. Має дві вищі освіти - педагогічну і економічну. Навчається в Академії фізкультури і спорту. Засновник системи викладання акробатики на пілоні як окремого виду спорту. Розробник системи дитячих і юнацьких розрядів поул спорту. Суддя міжнародної категорії. Активний учасник багатьох соціальних проектів за підтримки Департаменту спортивних іміджевих проектів Харківської міської ради

 • Facebook Социальной Иконка

Вiце президент

Розумна Вікторія Член правління ради Федерації з питань вищих спортивних досягнень. У 2017р. захистила диплом за спеціальністю "Фізична кульури і спорт в загальноосвітніх школах і ВУЗах" в ХДПУ ім Г.С. Сковороди. Провiдний тренер студії Pole Fly м. Харкiв. Презентер авторських класів в Україні та Європі (Латвія, Естонія, Швейцарія). Багаторазовий призер Всеукраїнських змагань. 1 місце на International air athletics fest elite 2016 у Москві. Фіналістка чемпіонату Європи зі спорту на пілоні і повітряної акробатики в Празі, 2015р.

 • Facebook Социальной Иконка

Ответственный секретарь

Ответственный секретарь Национальных соревнований.Заслуженный тренер Украины.Ведущий хореограф студии Pole Fly (г. Харьков), постановщик сольных и групповых номеров для чемпионатов Украины, Европы и мира по спорту на пилоне. 

 • Facebook Социальной Иконка

Врач федерации

Врач - ортопед. Ведущий консультант рекриационных программ федерации. Основатель центра "Бережная реабилитация"

Тренер реабилитационных программ 

федерации. Преподаватель хореографии, базовому уровню на пилоне. Стаж преподавания 12 лет.

 • Facebook Социальной Иконка

Руководитель департамента воздушных дисциплин

Елена Носуленко воздушная гимнастка со стажем более 13 лет. С 2015 года является членом Федерации поул спорт и воздушной акробатики (корректировка..). Основатель студии воздушной гимнастики NosulenCo в г.Харьков. Двухкратная чемпионка Европы и многократный победитель международных фестивалей и чемпионатов в категории спорт и арт. Организатор летнего лагеря Fly Camp. Организатор международного фестиваля Aerialist и NewStandArt в Украине. Автор инструкторского курса по воздушным полотнам и воздушному кольцу. Тренер, презентер в Украине и зарубежом. Судья международной категории

 • Facebook Социальной Иконка

Видатний тренер Украины, технический арбитр

Анна Кочина родилась в Украине в Харькове,все детсвто и юность занималась спортивной акробатикой и черлидингом принимала участие в национальных и международных чемпионатах выполнила норматив мастера спорта,после окончания школы поступила в Харьковскую Академию Физической культуры,и успешно окончила ее, по специальности тренер преподаватель по гимнастике,учитель физкультуры. После окончания академии в течение 10 лет работала исполнительным артистом на пилоне в разных странах. Открыла свою школу по спорту на пилоне в Харькове.Так же Анна имеет более 10 лет стажа работы тренером по спортивной акробатике,хореографом,и тренером по спорту на пилоне.

Анна Кочина вляется членом правления Харьковской федерации спорта на пилоне,и занимается развитием и популяризацией спорта на пилоне в Украине и мире. Ее воспитанники имеют многочисленные награды национальных,европейских и мировых чемпионатов по спорту на пилоне и воздушной акробатике.

 • Одноклассники Social Иконка

Руководитель департамента подготовки и аккредитации судей

Кочина Наталья Валентиновна, родилась в Украине в городе Харьков. С раннего дет-ства занималась спортивной гимнастикой, позже спортивной акробатикой, учас-твовала в национальных и международных соревнованиях в парно - групповых видах, имеет звание «Мастер спорта СССР».

Закончила Харьковский государственный институт физической культуры по специ-альности физическая культура и спорт. Работала учителем физической культуры, тренером по спортивной акробатике, до-центом кафедры гимнастики Харьковской государственной академии физической культуры.

Подготовила плеяду спортсменов, чемпио-нов и призеров Украины по спортивной акробатике и прыжкам на акробатической дорожке, а также чемпионов Европы и серебряных призеров чемпионата мира по спортивной акробатике.

         Являлась вице-президентом Харь-ковской областной федерации спортивной акробатики, членом федерации спортивной акробатики Украины, судьей национальной категории. Имеет звание «Заслуженный работник физической культуры и спорта Украины», «Заслуженный тренер Украины», «Отличник образования». Главный судья соревнований по спорту на пилоне федерации с 2012 года

 • Instagram Social Иконка

Помощник президента, глава приемной комиссии, консультант

Надєждіна Анна Почала практикувати поул спорт в 2007р. Займається тренерською діяльність з 2009р. З 2016р. отримала сертифікат інструктора з фітнесу. Учасник багатьох танцювальних і спортивних майстер класів та семінарів. З 2016 керівний тренер Yod pole dance school.

 • Facebook Социальной Иконка

Региональный представитель 

Учредитель регiонального вiдбiркового чемпионату Центрального региону. Кучерук Наталія Обiймає посаду Керівника філії Федерації з 2016 року. До цього часу протягом декількох років Наталія брала займалася pole sport в якості учня, потiм - тренера, учасника і нарештi організатора чемпіонатів. Наталія завзято займається поул спорт і Артистик, завжди прагне досягти бiльшого, використовує будь-яку можливість навчитися нового, підштовхує себе і своїх учнів пiдвищувати квалiфiкацiю. Необхідність мати послідовну та прозору систему, в першу чергу, привернуло Наталію до федерацiї. Також її підкорили члени команди своїм пекучим бажанням розвитку і об'єднання цього спорту. Наталія приєдналася до Федерації в 2015 році.

 • Facebook Социальной Иконка

Региональный представитель

Учредитель регионального отборочного чемпионата Восточного региона. 

 • Facebook Социальной Иконка

Региональный представитель

Учредитель регионального отборочного чемпионата Южного региона

 • Facebook Social Icon
 • YouTube Социальные Иконка
 • Instagram Social Иконка