top of page

Виконавчий комітет

Виконавчій комітет

Ульянченко Анна пост.png
 • Facebook Социальной Иконка

Президент
Федерації

Керівник збірних України по спорту на пілоні 2013 - 2019 рр. Засновник чемпіонату України з Поул спорту в м.Харкiв "ВЕСНА" з 2012р. Керівник першої в Харкові студії спортивної акробатики на пілоні "Мастерденс" з 2007р. Має дві вищі освіти - педагогічну і економічну. Навчається в Академії фізкультури і спорту. Засновник системи викладання акробатики на пілоні як окремого виду спорту. Розробник системи дитячих і юнацьких розрядів поул спорту. Активний учасник багатьох соціальних проектів за підтримки Департаменту сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради

Кочина Ганна пост.png
 • Facebook Социальной Иконка

Вiце президент
Федерації

Анна Кочина з дитинства займалася спортивною акробатикою і черлідингом брала участь в національних та міжнародних чемпіонатах виконала норматив майстра спорту, після закінчення школи вступила до Харківської Академію Фізичної культури, і успішно закінчила її, за фахом тренер викладач з гімнастики, вчитель фізкультури. Після закінчення академії протягом 10 років працювала виконавчим артистом на пілоні в різних країнах. Відкрила свою школу по спорту на пілоні в Харькове.Так ж Анна має більше 10 років стажу роботи тренером зі спортивної акробатики, хореографом, і тренером по спорту на пілоні.

Носуленко Олена пост.png
 • Facebook Социальной Иконка

Керівник департаменту повітряних дисциплін

Олена Носуленко повітряна гімнастка зі стажем більше 13 років. З 2015 року є членом Федерації поул спорт і повітряної акробатики. Засновник студії повітряної гімнастики NosulenCo в м.Харків. Дворазова чемпіонка Європи. Організатор літнього табору Fly Camp. Організатор міжнародного фестивалю Aerialist і NewStandArt в Україні. Автор інструкторського курсу по повітряним дисциплін.

Казимов Артем пост.png
 • Facebook Социальной Иконка

Головний хореограф 
збірних команд України

Багаторазовий чемпіон України з бально-спортивних танців, сучасної хореографії.

Власник школи танців "Only first". Танцювальний тренерський стаж - 10 років. Тренерський стаж поул спорт - 5 років

Учні: Чемпіони України - 11 осіб, 

3 з них призери більше 5 років поспіль

Міжнародні переможці 3 особи 3 роки поспіль.

Третьякова Марія пост.png
 • Facebook Социальной Иконка

Інструктор
методист

Разумная Вiкторiя пост.png
 • Facebook Социальной Иконка

Тренер збірної
команди України

Бережна Емілія пост.png
 • Facebook Социальной Иконка

Керівник відділу реабілітації та спортивного довголіття

Відповідальний секретар Національних змагань. Ведучий хореограф студії Pole Fly (м.Харків), постановник сольних і групових номерів для українських змагань, Європи та світу з поул спорту.

Наталія Кучерук.png
 • Facebook Социальной Иконка
Алексенко Карина пост.png
 • Facebook Социальной Иконка

Тренер - методист

Лікар ортопед - реабілітолог. Провідний консультант рекріаціонних програм федерації. Засновник центру "Бережна реабілітація"

Тренер реабілітаційних програм

федерації. Викладач хореографії, базового рівня на пілоні. Стаж викладання 12 років.

Світлана Ван ден Гове.png
 • Facebook Социальной Иконка

Генеральний секретар та перекладач 

Надеждіна Ганна пост.png
 • Instagram Social Иконка

Помічник президента,
голова приймальної
комісії, консультант

Надєждіна Анна Почала практикувати поул спорт в 2007р. Займається тренерською діяльність з 2009р. З 2016р. отримала сертифікат інструктора з фітнесу. Учасник багатьох танцювальних і спортивних майстер класів та семінарів. З 2016 керівний тренер Yod pole dance school.

Учредитель регiонального вiдбiркового чемпионату Центрального региону. Кучерук Наталія Обiймає посаду Керівника філії Федерації з 2016 року. До цього часу протягом декількох років Наталія брала займалася pole sport в якості учня, потiм - тренера, учасника і нарештi організатора чемпіонатів. Наталія завзято займається поул спорт і Артистик, завжди прагне досягти бiльшого, використовує будь-яку можливість навчитися нового, підштовхує себе і своїх учнів пiдвищувати квалiфiкацiю. Необхідність мати послідовну та прозору систему, в першу чергу, привернуло Наталію до федерацiї. Також її підкорили члени команди своїм пекучим бажанням розвитку і об'єднання цього спорту. Наталія приєдналася до Федерації в 2015 році.

Марія Третьякова (Дубинська) тренується і викладає у сфері спорту на пілоні з 2011 року. Марія має спортивний розряд КМС з художньої гімнастики, В 2015 отримала спеціальність за напрямом "фізична культура і спорт" Останні роки Марія надає перевагу змаганням за напрямом "Артистик поул спорт", бере участь в міжнародних заходах.

В Україні та рідному місті Харкові Марія відома як викладач, презентер майстер-классів та суддя. Насамперед, її цікавить розвиток спорту на пілоні серед дітей та молоді, вона тренує дітей від 6 років. 

Розумная Вікторія Член ради Федерації з питань вищих спортивних досягнень. У 2017р. захистила диплом за спеціальністю "Фізична кульури і спорт в загальноосвітніх школах і ВУЗах" в ХДПУ ім Г.С. Сковороди. Провiдний тренер студії Pole Fly м. Харкiв. Презентер авторських класів в Україні та Європі (Латвія, Естонія, Швейцарія). Багаторазовий призер Всеукраїнських змагань. Фіналістка чемпіонату Європи зі спорту на пілоні і повітряної акробатики.

Регіональний представник

8 років у Пол Спорті:

- як атлет - переможець Українських та Міжнародних (у Бельгії,Нідерландах) змаганнь по Пол Спорту.

- провідний тренер у студіях Бельгії, тренер переможців міднародних змагань по Пол Спорту.

- сертифікований IPSF суддя з 2020 року.

- 15 років професійний танцор та хореограф.

 

Як Генеральний секретар та перекладач Федерації: 

* Перекладає IPSF, WADA, GAISF документи, IPSF Коди Балів, складає та пише тексти, листи для Федерації.

* Як представник Федерації приймає участь у щомісячних IPSF федераційних конференціях з президентом, віце-президентом та адміністацією IPSF. Виступає від Федерації та перекладає,доповідає всю інформацію та новини президенту та членам Федерації Поул Спорту і Повітряної Акробатики України.

* А також домогає атлетам з реєстрацією на IPSF Чемпіонати Світу та Світові Фестивалі як “UTS.Virtual Youth Festival 2020”.

bottom of page