Приєднуйтесь!

Ви є керiвником студiї? Станьте членом федерацiї та зареєструйте студiю на сайтi! Заповнiть форму нижче та чекайте на вiдповiдь секретаря Ради

Організація створює та підтримує діяльність відокремлених підрозділів, клубів, секцій, що створені відповідно до законодавства України.

Відокремлені підрозділи представляють Організацію у межах території, на яку поширюються їх повноваження. Реалізують статутні мету та завдання Організації у межах їх території.

Членство оновлюється щорічно. За місяць до дати продовження ви зобов'язані будете підтвердити або відмовитися від продовження членства. Якщо ви хочете ви продовжити своє членство - вам відправлять детальну інформацію про те, як це зробити. Ви можете припинити членство в будь-який час.

Завантажити перелік діючих відокремлених

Спортивнi клуби та секцiї України

Сотнi людей у великих та маленьких мiстах України займаються поул спортом. Якщо ви бажаєте почати тренування та шукаєте найближчу студiю у своєму мiстi - переходьте на сторінку "Спортивні клуби України" та обирайте свою майбутню школу в файлі регіону. Бажаємо Вам великих досягнень! Чекаємо на змаганнях! 

  • Facebook Social Icon
  • YouTube Социальные Иконка
  • Instagram Social Иконка