top of page

Бачення та місія

Бачення
Наше бачення – «дозволити нашим тренерам, суддям, спортсменам і більш широкому спортивному співтовариству найкращу можливість досягти свого найвищого потенціалу у всіх аспектах спорту на пілоні».


Місія

Наша місія - «дати можливість людям у всьому світі займатися спортом на пілоні; надихнути людей брати участь у пілонних напрямках спорту».

Ми прагнемо до досягнення цього бачення і місії через наші п'ять ключових цілей, перерахованих нижче:

 

1. Фокус pole sport -

Ми хочемо задіяти і надихати усіх тренерів, суддів, спортсменів і ентузіастів на заняття спортом, надаючи людям можливість займатися, розвивати і реалізовувати свій потенціал у всіх аспектах спорту, незалежно від їх віку, походження, здатності або інвалідності.

 

2. Міжнародний успіх -

Ми хочемо, щоб наш спорт був визнаний на національному та міжнародному рівнях з представництвом в багатопрофільних заходах, Всесвітніми іграми і в кінцевому підсумку на Олімпійських та Паралімпійських іграх.

 

3. Надання партнерських відносин -

Ми хочемо розвивати мiцнi внутрішні і зовнішні партнерські відносини на всіх рівнях, з тим щоб розширити можливості для поул спорту і надати підтримку всім його структурам і всiй спільнотi пілоністов.

 

4. Підвищення профілю пілонних видів спорту -

Ми хочемо надавати громадськості інформацію про повний спектр заходів, пов'язаних зі спортом на пілоні, що веде до посилення визнання спорту на пілоні, залучення спонсорів, фінансування, доступу і збільшення чисельності

учасників нашого спорту.

 

5. Підтримка спортсмена -

Розвиток великої спортивної структури і спільноти для підтримки спортсменів в кар'єрі, коли вони виходять зі змагань. Ми хочемо побудувати стійке довгострокове майбутнє для спортсменів пілонного спорту.

 

6. Підтримка тренера -

Ми хочемо створити згуртовану, етичну, інклюзивну і цінну коучингову систему, де кваліфіковані тренери підтримують провідних спортсменів

на всіх етапах розвитку кар'єри.

 

7. Антидопінг -

Наша мета – підтримувати антидопінгову програму відповідно до Кодексу Всесвітнього антидопінгового агентства (ВАДА), який визнано золотим стандартом справедливості, рівності та єдності в усіх видах спорту, у всіх країнах.

 

8. Управління і регулювання -

Ми прагнемо справедливо керувати спільнотою пілоністов і регулювати діяльність структур поул спорту (pole sport) з максимальною користю для них, з національною точки зору, у всіх регіонах.

bottom of page