top of page

У Дипломатичному клубі відбувся захід присвячений благодійним проектам "Бізнес клубу Альянс" і МГО "Альянс - Благодійність"

Міжнародна громадська організація "Альянс-Благодійність" є логічним продовженням восьмирічної діяльності "Бізнес-клубу Альянс", учасниками якого є підприємці, громадські діячі, лікарі, викладачі, юристи, представники середнього і малого бізнесу. За 8 років Бізнес-клубом було реалізовано понад 50 соціальних проектів. Перерахуємо кілька найзначніших для Харкова:

  • Придбання у п'яту дитячу неврологічну лікарню обладнання ADOS-2. Вартість проекту 165 000 гривень.

  • Надання допомоги 2-му пологовому будинку: ремонт приміщень, допомога в проведенні кисневого трубопроводу, ремонт електроніки в інкубаторі для новонароджених, на суму понад 80000 грн.

  • Придбання портативного обладнання для проведення змагань з повітряної акробатики. Що дозволить приймати не тільки всеукраїнські, а й міжнародні змагання. Вартість проекту 250 000 грн.

  • На постійній основі надається фінансова і моральна допомога сім'ям з особливими дітьми, малозабезпеченим сім'ям, людям, що потрапили у важку життєву ситуацію, самотнім людям похилого віку, що вимагають особливої уваги і підтримки, дитячим домам та школам-інтернатам.

  • "Бізнес-клуб Альянс" один з перших у Харкові прийшов на допомогу медичним працівникам, які опинилися в непростій ситуації в період пандемії COVID-19, забезпечивши засобами індивідуального захисту і антисептичними засобами на суму понад 70 тис. грн.

МГО "Альянс-Благодійність" буде продовжувати добрі справи, початок яким було покладено "Бізнес-клубом Альянс". Здебільшого це будуть великі соціальні проекти, але також ми не забудемо про крапкову допомогу людям, які дуже її потребують.

Ми пишаємося тим, що наша Федерація є частиною такої чудової команди! 🤝

bottom of page